1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Toptan, Devrek Kaymakamı Akbay'ı Ziyaret Etti

Toptan, Devrek Kaymakamı Akbay'ı Ziyaret Etti

Toptan, Devrek Kaymakamı Akbayı Ziyaret Etti
A+A-

AK Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan, Devrek Kaymakamı Cem Afşin Akbay'ı ziyaret etti. Devrek Kaymakamı Akbay'a düzenlenen ziyaretle ilgili bilgi veren Köksal Toptan,"Sayın kaymakamımızın De

AK Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan, Devrek Kaymakamı Cem Afşin Akbay'ı ziyaret etti.
Devrek Kaymakamı Akbay'a düzenlenen ziyaretle ilgili bilgi veren Köksal Toptan,"Sayın kaymakamımızın Devrek'te göreve başlamasından dolayı kendilerine hayırlı olsun temennisinde bulunmak için ziyarete geldik. İnşallah Devrek'te mesai arkadaşlarımızla birlikte güzel çalışmalara imza atacaklardır. Her konuda bizde merkezi hükümet olarak Ankara olarak kendilerine yardımcı olmaya çalışacağız. Devrek Belediyesi, Devrek Kaymakamlığı inşallah Devrek'e daha güzellikler katmak için büyük gayretler sarf etmektedirler. Devrek'in eksiklikleri var bunların hemen hemen tamamı planlanmış durumdadır. Ağırlıklı olarak yüksekokul ile meşgul olmamız gerekiyor bu gün Özcan Ulupınar'la da bu konu hakkında konuşuyorduk Çaycuma bu konuda bayağı mesafe aldı Amacımız Devrek'i de bu kategoriye dahil etmemiz lazım bu konuda çalışmalarımız devam etmektedir. Bu konuyu çözebilirsek Devrek'e ekonomi, sosyal ve kültürel anlamda katkılar yapar. İnşallah kaymakamımızın önderliğinde" dedi.
Ziyarette, AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, Özbagı Belediye Başkanı İsmail Gözlü, Kastamonu Tapu Kadastro Bölge Müdürü Mustafa Çetinkaya, AK Parti İlçe Başkanı Özcan Özmekik, ve İlçe Özel İdare Müdürü İlyas Açık hazır bulundu.
(FE-SA)

11.02.2013 18:41:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT