1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. TOKİ site yöneticileri eğitim aldı

TOKİ site yöneticileri eğitim aldı

TOKİ site yöneticileri eğitim aldı
A+A-

Deprem sonrası yapılan TOKİ afet konutları site yönetim müdürü ve personellerine Boğaziçi A.Ş tarafından iletişim eğitimi verildi.

Fazıl ERÜŞ
 
Temizlik, çevre düzeni başta olmak üzere çeşitli sorunlar yaşayan Edremit, Erciş, Kalecik,  Bostaniçi, Kevenli TOKİ afet konutları site yönetici ve personellerine bağlı bulundukları İstanbul Boğaziçi Yönetim A.Ş tarafından Elite World Otel'de 2 gün süreyle eğitim verildi.
 
Eğitime Van İl Afet Müdür Yardımcısı A. Hadi Gözmen, Edremit İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Abdul kerim Yücel,  Boğaziçi site yönetim müdürleri ve sitelerde görev yapan personeller katıldı.  Eğitimci Yusuf Yıldırım tarafından "Kurumsal yapılanma, halkla ilişkiler, toplam kalite yönetim felsefesi" konularında bilgi verildi.  Site sakinlerine daha kaliteli hizmet sunmak üzere motivasyon eğitimi aldıklarını söyleyen site yöneticileri," Stresle mücadele etmeyi, vatandaşlarla iletişim kurmayı bu eğitim ile öğrendik. Bu tür eğitimler artarsa bizimde TOKİ sitelerinde hizmet kalitemiz artacaktır "şeklinde konuştu.
 
Sorunların dile getirtildiği 4'er saatlik 2 oturum halinde verilen eğitime 35 yönetici ve personel katıldı. Vansesi
A+A-

HABERE YORUM KAT