1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Toki Konutlarında Modern Spor Salonu Açıldı

Toki Konutlarında Modern Spor Salonu Açıldı

Toki Konutlarında Modern Spor Salonu Açıldı
A+A-

Şırnak'ta TOKİ konutlarında inşa edilen modern spor salonu hizmete girdi. Açılışa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Selahattin Yürenç, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Necmettin Akça, İl Emniyet Mü

Şırnak'ta TOKİ konutlarında inşa edilen modern spor salonu hizmete girdi.
Açılışa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Selahattin Yürenç, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Necmettin Akça, İl Emniyet Müdürlüğü Birim Şube Müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. İl Emniyet Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Songül Karabulut tarafından bayanlara aerobik, fitness, plates ve step, çocuklara ise jimnastik kursu verilecek. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Selahattin Yürenç, İl Emniyet Müdürlüğü'nün bu tür projelerde sürekli bir uğraş içerisinde olmasından dolayı mutlu olduğunu söyledi. Spor salonunun ev hanımları, çalışan kadınlar ve çocuklara hizmet vermesinin kendileri için ayrıca önem taşıdığını belirten Yürenç, "Bayanların ve çocukların ilimizde yapabileceği en iyi aktivitelerden biri spordur. Bu tip yerleri elimizden geldiği ve şartları da zorlayarak açmamız lazım. Ne acıdır ki bizler büyük marketlerde alışveriş yaparken çocuklarımız sokaklarda başıboş dolaşıyor. Kaybedeceğimiz tek bir gencimiz yoktur. Bunun vebali oldukça ağırdır. Bu artık bir hizmetten çok vicdani bir iş noktasına dayanmıştır. Maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen başta Süleyman Yiğit Bey olmak üzere herkese teşekkür ediyorum" dedi.
İl Emniyet Müdür Yardımcısı Necmettin Akça ise, "Bugün bu açılışta bizleri yalnız bırakmayan, maddi ve manevi desteğiyle yanımızda olan İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Selahattin Yürenç'e teşekkür ediyorum. Bu güzel mekanın vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum" diye konuştu.
(CK-YRT-CC-Y)

06.02.2013 17:35:19 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT