1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Tokatspor'a 12.12.2012 Ödemesi

Tokatspor'a 12.12.2012 Ödemesi

Tokatspora 12.12.2012 Ödemesi
A+A-

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Tokatspor'da maddi sıkıntılar çözülmeye başladı. Tokatspor Kulübü Teknik Menajeri Aytunç Bozkurt, İskenderun Demir Çelikspor karşılaşmasının ardından futbo

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Tokatspor'da maddi sıkıntılar çözülmeye başladı.
Tokatspor Kulübü Teknik Menajeri Aytunç Bozkurt, İskenderun Demir Çelikspor karşılaşmasının ardından futbolcuların sahaya forma bırakmasıyla başlayan futbolcu alacakları sorunun Tokatspor Kulübü Başkanvekili Emin Yılar'ın yaptığı toplantının ardından çözüme kavuştuğunu kaydetti. Bozkurt, yazılı açıklamasında; 12.12.2012 tarihinde futbolculara olan prim, senet ve maç başı ücretleriyle alakalı kulüp başkanı Emin Yılar'ın katılımıyla bir toplantı düzenlendiğini ifade ederek, "Teknik heyet, futbolcu ve kulüp çalışanlarına bir kısım ödeme yapılmıştır. Önümüzdeki hafta içerisinde de kalan ödemeler yapılacaktır. Takım kaptanımız Ercan Güneri'nin de açıklamalarında da olduğu gibi futbol takımımız ve yönetimimiz arasında herhangi bir güven sorunu kesinlikle yoktur. Bu tür sıkıntılar günümüzde takdir edeceğiniz gibi tüm spor kulüplerinde olan ve olabilecek sorunlardır. Bizlerin takım olarak herkesten beklentimiz bu konuları olduğundan daha farklı ve anlamsız taraflara çekmemeleridir. Takımımız Çarşamba günü saat 16.00'da haftanın ilk idmanını yapmıştır, Perşembe günü sabah ve akşam olmak üzere günü çift antrenmanla tamamlamıştır. Takımımızda şu an itibari ile sakat ve cezalı oyuncu bulunmamaktadır" dedi.
Bozkurt, hiçbir futbolcunun takımdan ayrılmadığını ifade ederek açıklamasında ayrıca şu bilgilere yer verdi: "Sporcularımızdan Emrah Umut'a 15 gün izin verilmiştir ve kendisi Tokat'tan ayrılmıştır. Kalecilerimizden Erhan Kuşkapan ise bizlerin yönetime vermiş olduğu rapor doğrultusunda takımdan ayrı olarak kaleci antrenörümüz Mehmet Bahtiyar'la çalışmalarına devam etmektedir. Kulübümüz herhangi bir sporcusuyla mukavelesini fesih ederek yollarını ayırmamıştır. Bu tür olaylarla ilgili bizlerden duymadığınız takdirde gerçekle bir alakası yoktur."
(Nİ-SLH-Y)

13.12.2012 16:49:27 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT