1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tokat'ın Sorunları Azalıyor

Tokat'ın Sorunları Azalıyor

Tokatın Sorunları Azalıyor
A+A-

Tokat Belediye Başkanı Adnan Çiçek, Tokat'ın çok ciddi olan sorun sorunlarının bugün bulut olup uçtuğunu söyledi. Güryıldız beldesinde AK Parti'li il, ilçe ve belde belediye başkanları istişare top

Tokat Belediye Başkanı Adnan Çiçek, Tokat'ın çok ciddi olan sorun sorunlarının bugün bulut olup uçtuğunu söyledi.
Güryıldız beldesinde AK Parti'li il, ilçe ve belde belediye başkanları istişare toplantısında bir araya geldi. Toplantıda konuşma yapan Tokat Belediye Başkanı Adnan Çiçek, Türkiye'de halen çok ciddi bir muhalefet krizi söz konusu olduğunu söyledi. Türkiye'nin geleceğine yönelik AK Parti'nin yapacağı çalışma ve hizmetlerin yıllardır hizmetlerden mahrum bırakılmış insanları daha ileri noktalara getireceğini ifade eden Başkan Çiçek, Türkiye'nin bundan sonraki yaşantısında AK Parti'nin olacağı kaydetti. Tokat'ın çok ciddi olan sorun sorunlarının bugün bulut olup uçtuğunu ifade eden Başkan Çiçek, "Doğalgaz yoktu bugün var, çevre yolu yoktu bugün var, hastanemiz yenilendi. Ulaşım açısından sıkıntılarımız vardı onların hiçbirisi bugün yok. Belediyemiz çalışma, iş makinesi ve teknik donanım açısından bölgenin en güçlü belediyesi konumuna gelmiştir. Yapılan hizmetler, asfalt, parke, Yeşilırmak çalışmaları ile çok ciddi şekilde Türkiye'deki marka kentler olma yolunda önemli adımlar atılmıştır. Bundan bölgemizde ve şehrimizde yapacağımız ilave çalışmalarla gelmiş olduğumuz süreç içerisinde 2014 yılında Tokat'ın nasıl bir sorunu var? Sorusuna belki de verilebilecek çok fazla bir cevap kalmayacaktır. Bölge olarak baktığımızda bütün sorunların üstesinden gelecek çalışma içerisinde olduk. Geleceğe dönük olarak da daha büyük bir havaalanı ve Tokat-Niksar-Akkuş-Ünye Karadeniz duble bağlantı yolu. Bunlar da rayına oturdu, süreç devam ediyor. Bu açıdan baktığımızda Tokat artık yaşanabilecek, her geçen gün cazibesi artırabilecek şirin güzel bir Anadolu şehri, huzur ve mutlu bir kent olma yolunda emin adımlarla ilerliyor" dedi.
Başkan Çiçek'in konuşmalarının ardından devam eden istişare toplantısında ilçe ve belde belediyelerinin istek ve sorunları ele alındı.
(Nİ-SLH-Y)

05.01.2013 16:38:58 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT