1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Toçoğlu, "özel İdare'nin Tecrübesinden Yararlanacağız"

Toçoğlu, "özel İdare'nin Tecrübesinden Yararlanacağız"

Toçoğlu, özel İdarenin Tecrübesinden Yararlanacağız
A+A-

AK Parti Geyve İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Yeni Büyükşehir Kanunu ile birlikte Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak özel idarede çalışan arka

AK Parti Geyve İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Yeni Büyükşehir Kanunu ile birlikte Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak özel idarede çalışan arkadaşların tecrübelerinden yararlanacağız. Daha hızlı bir şekilde hep birlikte hemşehrilerimize faydalı hizmetler sunacağız" dedi.
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Geyve İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'na katılarak yeni Büyükşehir Kanunu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Özel İdarelerin durumuna da değinen Başkan Toçoğlu, özel idare'de çalışanların büyükşehir belediyesi bünyesinde çalışmalarına devam edeceğini ifade etti. Toçoğlu, "Yeni Büyükşehir Kanunu ile ilgili kimse spekülasyon peşinde koşmasın. Yeni Büyükşehir Kanunu ile birlikte büyükşehir belediyesi olarak özel idarede çalışan arkadaşların tecrübelerinden yararlanacağız. Uzun zamandır şehrin sorunlarını bilen tecrübeli arkadaşlar bizimle birlikte çalışacaklar. Daha hızlı bir şekilde hep birlikte hemşehrilerimize faydalı hizmetler sunacağız" ifadelerini kullandı.
(RKO-UU)

13.01.2013 17:38:58 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT