1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tmo Arpa Satışına Başladı Malatya

Tmo Arpa Satışına Başladı Malatya

Tmo Arpa Satışına Başladı  Malatya
A+A-

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Malatya Ajans Amirliği Şubesi tarafından arpa satışına başlandığı bildirildi. Malatya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili olarak yapılan

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Malatya Ajans Amirliği Şubesi tarafından arpa satışına başlandığı bildirildi.
Malatya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada,
"Toprak Mahsulleri Ofisi Malatya Ajans Amirliği Şube Müdürlükleri stoklarında bulunan toplam 50 bin 695 ton 2111 kodlu arpa satışa açılmıştır. Satışlar sadece yem fabrikaları ve besicilere yönelik olup, son müracaat tarihi 25.12.2012 günüdür. Yem fabrikalarının talepleri halinde, 2011 yılında kullandığı enerji miktarlarını gösterir belge ve bağlı bulunduğu odadan halen faaliyette olduğuna dair belge, besicilerin talepleri halinde, İl/İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüklerinden hayvan sayısını belirtir tasdikli belge karşılığında talepleri karşılanacaktır. Arpa, 0.620 TL/Kg fiyatla KDV ve manipülasyon hariç, şubeler arası nakliye ücreti dahil olmak üzere satışa sunulmaktadır" denildi.
Talep sahiplerinin taleplerini yapmak ve gerekli evrakları almak üzere Toprak Mahsulleri Ofisi Malatya Ajans Amirliğine şahsen başvurmaları gerektiği kaydedildi.
(NA-Y)

21.12.2012 15:49:55 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT