1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tmad 3'üncü Buluşmasını Babaeski'de Gerçekleştirdi
Tmad 3üncü Buluşmasını Babaeskide Gerçekleştirdi

Tmad 3'üncü Buluşmasını Babaeski'de Gerçekleştirdi

Trakya Modifiyeli Araçlar Derneği (TMAD), modifiye turlarına ara vermeden devam ediyor. Lüleburgaz ve Tekirdağ buluşmalarının ardından önceki gün de Babaeski'de bir araya gelen modifiye tutkunları des

A+A-
Trakya Modifiyeli Araçlar Derneği (TMAD), modifiye turlarına ara vermeden devam ediyor. Lüleburgaz ve Tekirdağ buluşmalarının ardından önceki gün de Babaeski'de bir araya gelen modifiye tutkunları desibel ve araç olmak üzere toplam iki yarış organize ederek eğlenceli bir gün geçirdi.
TMAD Başkanı Yusuf Dobranyalı, Trakya genelinde modiyenin varlığının kabul edilmesi adına Trakya genelinde düzenlenen tüm etkinliklere katılmaya özen gösterdiklerini belirtti. Bu anlamda Lüleburgaz ve Tekirdağ buluşma etkinliklerine katıldıklarını ifade eden Dobranyalı, önceki gün de Tuning 39 tarafından Babaeski'de düzenlenen buluşmaya katıldıklarını kaydetti. Babaeski'de yapılan etkinliğin Trakya için çok güzel bir örnek olduğunun altını çizen Dobranyalı, bu tür etkinlikleri Trakya'nın diğer il ve ilçelerinde de organize edeceklerini söyledi.
Babaeski'de düzenlenen etkinlikte Tuning 39 ekibi tarafından organize edilen desibel ve araç kategorisi yarışmaları düzenlendi.
(ORA)

20.02.2013 14:45:35 TSI

HABERE YORUM KAT