1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tkdk Heyeti, Kutso Yönetim Kurulu'nu Ziyaret Etti

Tkdk Heyeti, Kutso Yönetim Kurulu'nu Ziyaret Etti

Tkdk Heyeti, Kutso Yönetim Kurulunu Ziyaret Etti
A+A-

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kütahya İl Koordinatörü İhsan Kaymak ve beraberindeki uzmanlar, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral ve Yönetim

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kütahya İl Koordinatörü İhsan Kaymak ve beraberindeki uzmanlar, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.
Yapılan ziyarette TKDK İl Koordinatörü İhsan Kaymak, TKDK hakkında, hibe kapsamındaki yatırım alanları ve başvuru şartları hakkında bilgiler verdi.
Kaymak, TKDK'nın, çiftçilere, tarımsal işletmelere ve yatırımcılara, yatırımlarını desteklemek amacıyla Türkiye Cumhuriyeti katkısı dahil, Avrupa Birliği fonlarını, projeler karşılığında hibe olarak vermekte olduğunu belirtti.
Bilgilendirme sunumunun yapıldığı ziyaretin sonunda, hibe kapsamındaki yatırım alanları ve başvuru şartları hakkında, KUTSO üyelerine bilgi aktarmak ve üyelerin hibe ve desteklerden yararlanmasını sağlamak üzere, önümüzdeki günlerde KUTSO ve TKDK işbirliğinde üyelere bilgilendirme toplantısı yapılmasına karar verildi.
(EFE)

05.12.2012 13:32:42 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT