1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tiyatroda Gangnam Style Coşkusu

Tiyatroda Gangnam Style Coşkusu

Tiyatroda Gangnam Style Coşkusu
A+A-

Balıkesir'de 300 öğrenci ilk defa tiyatro ile buluştu. Zambak Tiyatrosunun düzenlediği ve Zeybek Yayın Dağıtımın sponsor olduğu tiyatro etkinliğinde yüzlerce çocuk müzik dünyasında bir numara haline g

Balıkesir'de 300 öğrenci ilk defa tiyatro ile buluştu. Zambak Tiyatrosunun düzenlediği ve Zeybek Yayın Dağıtımın sponsor olduğu tiyatro etkinliğinde yüzlerce çocuk müzik dünyasında bir numara haline gelen Gangnam Style parçası eşliğinde dans edip eğlendi.
Balıkesir Belediyesi Salih Tozan Toplantı ve Gösteri Merkezindeki tiyatro ve eğelence etkinliğine çok sayıda çocuk katıldı. 'Mikrobistan' isimli tiyatro oyununda; temizlik ve hijyen konuları ele alındı. Atatürk İlköğretim, Hatice Fahriye Eğinlioğlu ve Mehmetçik İlköğretim Okullarından yaklaşık 300 öğrencinin katıldığı tiyatro oyununda Mikrobistan kralı, vezir ve köpük arasında geçen diyaloglar izleyenleri hem güldürdü hem de bilgilendirdi. Minikler oyun sayesinde mikropların zararlarını, süt içmenin faydalarını, meyve yemenin önemi gibi konuları eğlenerek öğrenmiş oldu. Oyun esnasında çocuklar bazen çalan müzik eşliğinde de dans ettiler. Oyunu izlemeye öğretmenler de , sosyal sorumluluk adına yapılan bu çalışmalardan dolayı Zambak Yayınları'na teşekkür etti.
(TS-YU)

14.12.2012 15:37:23 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT