1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Tiyatro Sanatçısı Gazanfer Özcan'ın Ölüm Yıldönümü

Tiyatro Sanatçısı Gazanfer Özcan'ın Ölüm Yıldönümü

Tiyatro Sanatçısı Gazanfer Özcanın Ölüm Yıldönümü
A+A-

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, tiyatro sanatçısı Gazanfer Özcan'ın sadece sanatı ile değil, örnek kişiliğiyle de Türk insanının gönlünde taht kuran büyük sanat insanı olduğunu ifade etti. Kült

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, tiyatro sanatçısı Gazanfer Özcan'ın sadece sanatı ile değil, örnek kişiliğiyle de Türk insanının gönlünde taht kuran büyük sanat insanı olduğunu ifade etti.
Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, tiyatro sanatçısı Gazanfer Özcan'ın ölüm yıldönümü nedeniyle mesaj yayınladı. Tiyatronun duayen ismi Gazanfer Özcan'ın bundan dört yıl önce vefat ettiğini hatırlatan Çelik, "Daha lise yıllarında Hisse-l Şayia adlı oyundaki Bican Efendi rolüyle adım attığı sahne hayatı hiç dinmeyen alkışlarla ömrü boyunca devam etti" dedi.
Özcan'ın sadece sahne hayatı ile değil, örnek kişiliğiyle de Türk insanının gönlünde taht kuran büyük sanat insanı olduğunu belirten Çelik, Özcan'ı ebediyete intikalinin yıldönümü vesilesiyle bir kez daha rahmet, hasret ve minnetle andığını dile getirdi.
(EY-CC-Y)

16.02.2013 18:00:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT