1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tiyatro Oyunları Miniklerle Buluştu

Tiyatro Oyunları Miniklerle Buluştu

Tiyatro Oyunları Miniklerle Buluştu
A+A-

Manisa Belediyesi aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında hafta sonu çocuklar için Arılar Şenlikte ve Sihirbazın Çırağı adlı tiyatro oyunları sergilendi. Manisa Belediyesi Kültür Merkezi Lale Salo

Manisa Belediyesi aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında hafta sonu çocuklar için Arılar Şenlikte ve Sihirbazın Çırağı adlı tiyatro oyunları sergilendi.
Manisa Belediyesi Kültür Merkezi Lale Salonu'nda cumartesi günü 4-6 yaş gurubuna hitap eden Arılar Şenlikte, pazar günü ise 6-12 yaş gurubu için Geleneksel Orta Oyunu Sihirbazın Çırağı adlı tiyatro oyunları sergilendi. Minikler, Gölge Tiyatrosu'nun sahnelediği her iki oyununa büyük ilgi gösterererek, keyifli bir hafta sonu geçirdi. Toplam 6 seansta sahnelenen oyunları yüzlerce çocuk keyifle izledi. Müzikli oyunlarda çocukları da oyuna dahil eden oyuncular, ailelerin büyük beğenisini topladı. Hava muhalefetine rağmen yoğun katılımın olduğu her iki çocuk oyununda Manisa Belediyesi'ne teşekkür eden anne-babalar, özel tiyatro oyunu sayısının arttırılarak devamını istedi.
(YB-ERG-Y)

11.02.2013 13:00:58 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT