1. HABERLER

  2. Tiroid Kanserine Bitkisel Çözüm

Tiroid Kanserine Bitkisel Çözüm

Tiroid Kanserine Bitkisel Çözüm
A+A-

Dr. Ömer Coşkun, tiroid kanserine karşı haftada bir gün çörek otu, dere otu ve zerdeçal tüketilmesini önerdi. Coşkun, Tiroid bezindeki hücrelerin kansere dönüşmesi nedeniyle oluşan hastalığın genel

Dr. Ömer Coşkun, tiroid kanserine karşı haftada bir gün çörek otu, dere otu ve zerdeçal tüketilmesini önerdi.
Coşkun, Tiroid bezindeki hücrelerin kansere dönüşmesi nedeniyle oluşan hastalığın genellikle boyunda bir kitle veya tiroid bezi içinde bir nodür şeklinde meydana geldiğini söyledi. Tiroid kanserlerinin çoğunun tedaviyle yok edilebildiğini belirten Coşkun, tiroid kanserinin diğer kanser türleri gibi kötü seyretmediğini ifade etti.
Tiroid kanserinin değişik türlerinin olduğunu belirten Dr. Ömer Coşkun, "Tiroid kanserinden korunmak için haftada bir gün olsa taze dereotu, bir tatlı kaşığı çörek otu ve bir tatlı kaşığı zerdeçal yemelisiniz. Yani önemli olan kanserden korunmaktır. Hasta olmadan önce tedbir almak gerekir. Benim elimde bir garanti mi var kanser olmayacağıma dair? Tabi ki de yok. Bu yüzden her gün kanserden korunmak için zerdeçal, dereotu ve çörek otu yiyorum. Sizde kanserden korunmak istiyorsanız bu bitkileri tüketmelisiniz" dedi.
(ERN-Y)

10.01.2013 15:59:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT