1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tire Belediyesi'nden İşitme Engellilere Hizmet

Tire Belediyesi'nden İşitme Engellilere Hizmet

Tire Belediyesinden İşitme Engellilere Hizmet
A+A-

Tire Belediyesi, konuşma ve duyma engelli vatandaşların belediyede daha iyi hizmet almaları için bir ilke imza atarak farklı bir uygulama gerçekleştirdi. Bir personelini işaret dilini öğrenmesi için k

Tire Belediyesi, konuşma ve duyma engelli vatandaşların belediyede daha iyi hizmet almaları için bir ilke imza atarak farklı bir uygulama gerçekleştirdi. Bir personelini işaret dilini öğrenmesi için kursa gönderen Tire Belediyesi, bundan böyle işitme engeli vatandaşlarla daha rahat iletişime geçecek.
İşaret dili kursunu başarı ile tamamlayan Halkla İlişkiler personeli Murat Tarı, bundan böyle Belediye' ye gelen konuşma ve duyma engelli vatandaşlara işaret dilini kullanarak yardımcı olacak. Belediye olarak tüm vatandaşlara aynı ölçüde hizmet verebilmek için çaba harcadıklarını dile getiren Tire Belediye Başkan Yardımcısı Mengü Önler, "işitme engelli vatandaşlarımızla daha rahat iletişim kurmak amacı ile bir personelimizi kursa gönderdik. Amacımız halkımıza hak ettikleri hizmetin en iyisini verebilmek" dedi.
(YFŞ-ERG-Y)

14.01.2013 15:22:20 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT