1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tır Şoförü Aracında Ölü Bulundu

Tır Şoförü Aracında Ölü Bulundu

Tır Şoförü Aracında Ölü Bulundu
A+A-

Karaman'da bir TIR şoförü, aracında ölü olarak bulundu. Edinilen bilgiye göre, Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan bir fabrikaya gece yarısı yük getirdiği öğrenilen Mehmet Çiçek'e (59) yükü boşalta

Karaman'da bir TIR şoförü, aracında ölü olarak bulundu.
Edinilen bilgiye göre, Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan bir fabrikaya gece yarısı yük getirdiği öğrenilen Mehmet Çiçek'e (59) yükü boşaltabilmesi için sabahı beklemesi gerektiği söylendi. Çiçek, bunun üzerine 33 R 8786 plakalı TIR'ını Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan araç parkına park etti. Gün ağardığında görevliler yükü boşaltması için uyandırmaya geldikleri TIR'da Çiçek'i bir türlü uyandıramadı. Bunun üzerine durum hemen sağlık ekibi ve polise bildirildi. Olay yerine gelen sağlık ekibinin yaptığı incelemede Çiçek'in öldüğü tespit edilirken, TIR'dan bir köpek çıktı. Polis TIR çevresinde güvenlik tedbiri aldı. Cumhuriyet savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Çiçek'in cesedi, kesin ölüm sebebinin belirlenebilmesi için Karaman Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.
Yapılan ilk incelemeye göre Çiçek'in geçirdiği kalp krizi sonucu öldüğü tahmin ediliyor. Bu arada TIR'ın içinden çıkan köpek ise, TIR'ın dorsesine iple bağlandı. Köpek daha sonra Karaman Belediyesi'ne ait hayvan barınağına götürüldü.
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
(MD-FM-CC-Y)

11.02.2013 13:51:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT