1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tır Halk Otobüsüyle Çarpıştı

Tır Halk Otobüsüyle Çarpıştı

Tır Halk Otobüsüyle Çarpıştı
A+A-

Kocaeli'nin Körfez ilçesi Mevlana Bulvarı'nda bir TIR, öğrenci dolu halk otobüsüne çarptı. Kazada ölen ya da yaralanan olmadı. Selim Y idaresindeki içi öğrenci dolu halk otobüsü Körfez'den İzmit isti

Kocaeli'nin Körfez ilçesi Mevlana Bulvarı'nda bir TIR, öğrenci dolu halk otobüsüne çarptı. Kazada ölen ya da yaralanan olmadı.
Selim Y idaresindeki içi öğrenci dolu halk otobüsü Körfez'den İzmit istikametine giderken, iddialara göre arkasından süratli bir şekilde gelen Murat U idaresindeki 34 FM 0596 plakalı TIR halk otobüsüne çarptı. Kazada, halk otobüsü çarpmanın etkisiyle TIR'la birlikte metrelerce sürüklenerek bankete sıkıştı. Kazada ayrıca TIR'ın yakıt deposunda yırtılma meydana geldi.
Halk otobüsü sürücüsü Selim Y, kapıları açarak yolcuları tahliye ederken, çevredeki vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen itfaiye ve polis ekipleri önlem aldı. Kazada ölen ya da yaralanan olmazken, halk otobüsündeki öğrenciler korktuklarını belirtti. Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.
(UU-HO-Y)

18.01.2013 10:33:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT