1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tikbaş, Ticaret Odasının Seçimlerinde Yer Almayacağını Açıkladı

Tikbaş, Ticaret Odasının Seçimlerinde Yer Almayacağını Açıkladı

Tikbaş, Ticaret Odasının Seçimlerinde Yer Almayacağını Açıkladı
A+A-

Aydın Ticaret Odası meclis üyesi Abdürrahim Tikbaş yeni dönemde yapılacak olan Aydın Ticaret Odası'nın seçimlerine katılmayacağını belirtti. 2013 ve 2014 yıllarında yatırımlar yapmayı düşündüğünü i

Aydın Ticaret Odası meclis üyesi Abdürrahim Tikbaş yeni dönemde yapılacak olan Aydın Ticaret Odası'nın seçimlerine katılmayacağını belirtti.
2013 ve 2014 yıllarında yatırımlar yapmayı düşündüğünü ifade eden Tikbaş, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Yeni dönem Ticaret Odası seçimlerine katılmamaya karar verdim. Bu kararı alırken 2013 yılında ve 2014 yılında yapmayı düşündüğüm yatırımların büyük önemi var. AYMENDO şirket ortaklığımda yaklaşık 180 kişi, AYMENDERES şirket ortaklığında yaklaşık 50 kişi istihdam etmektedir.Bundan sonraki mücadelem tamamen ticari anlamda olacaktır.Her gün işletmemize müracaat eden işsiz insanların olması yeni iş sahaları yaratma misyonumuzun her şeyin üzerinde olduğu kanısına vardım. Aydınımıza marka değeri olan iki şirketi kazandırmamız neticesinde bunun mutluluğunu yaşıyoruz.BU işletmeleri büyütüp il dışına taşımak şirketlerimizin en büyük hedefidir.Ticaret odası seçimlerine hazırlanan bütün arkadaşlarıma dostlarıma başarılar diliyorum"
(GY-MB-İK)

21.01.2013 14:59:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT