1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ticaret Meslek Öğrencileri, Yaşar Üniversitesi Ve Dyo Fabrikasını Gezdi

Ticaret Meslek Öğrencileri, Yaşar Üniversitesi Ve Dyo Fabrikasını Gezdi

Ticaret Meslek Öğrencileri, Yaşar Üniversitesi Ve Dyo Fabrikasını Gezdi
A+A-

Ödemiş Ticaret Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri öğrencileri, alan şefi Fatih Kirik, bilgisayar öğretmeni Murat Aslan ve rehber öğretmen Sanem Topuz ile birlikte Yaşar Üniversitesi ve Yaşar Holding

Ödemiş Ticaret Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri öğrencileri, alan şefi Fatih Kirik, bilgisayar öğretmeni Murat Aslan ve rehber öğretmen Sanem Topuz ile birlikte Yaşar Üniversitesi ve Yaşar Holding kuruluşu DYO fabrikasını ziyaret etti.
Gezide, üniversitenin bilgisayar sistem odaları, grafik tasarım bölümleri incelenerek, MYO öğretim üyeleri ile söyleşi yapıldı. Gezinin ikinci ayağında ise, İzmir Çiğli'de yer alan DYO fabrikasında bilişim bölümü yetkilileri, sistem analiz program yazılımcıları (SAP) ile insan kaynakları yetkilileri öğrencilere bilişim sektörü ve alan sunumu yaptı.
Bilişim Teknolojileri alan şefi Fatih Kirik, "Öğretmenlik mesleğinin asli görevlerinden olan yol göstericilik doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Öğrencilerimize bu yıl ilk olarak meslek tanıtım günleri düzenledik. Sektörü yakından incelemek için de bir gezi düzenlendik. Bu tür çalışmaları sürdüreceğiz Bu doğrultuda katkı sunanlara da teşekkür ederiz" dedi.
(AG-ERG-Y)

17.01.2013 15:38:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT