1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ticaret Borsası Başkanı Tuğrul, Aday Olmayacağını Açıkladı

Ticaret Borsası Başkanı Tuğrul, Aday Olmayacağını Açıkladı

Ticaret Borsası Başkanı Tuğrul, Aday Olmayacağını Açıkladı
A+A-

Salihli ilçesinde aynı zamanda AK Parti İlçe Başkanlığı, Huzurlu Yaşamı Destekleme Derneği Başkanlığı ile Üniversite Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanlığı görevlerini de yürüten Ticaret Borsası Başka

Salihli ilçesinde aynı zamanda AK Parti İlçe Başkanlığı, Huzurlu Yaşamı Destekleme Derneği Başkanlığı ile Üniversite Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanlığı görevlerini de yürüten Ticaret Borsası Başkanı Hüsnü Tuğrul, borsanın Şubat ayındaki seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı.
Tuğrul, aday olmayacağını şu ifadelerle açıkladı: "2 Şubat 2009 tarihinde yapılan seçimler sonucu üyelerimizin tercihleri ile göreve başladık. Göreve geldikten sonra yönetim kurulumuzun ve meclisimizin ortak amacı üyesi bulunduğumuz borsamızı ve camiamızı Salihlimizde ve bölgemizde hak ettiği bir konuma taşımak oldu. Görev yaptığımız 4 yıllık dönemde yönetim kurulum ve ben hep bu amaç doğrultusunda çalıştık, mücadele ettik. Bu süre zarfında bütün kurum ve kişilerle hoşgörü ve iyi niyet çerçevesinde güzel ilişkiler kuruldu. Yaptıklarımız yanında da yapamadıklarımızda oldu elbette. Ama her zaman iyi niyetle iyi projeler üretmeye çalıştık. Camiamıza yeni bir anlayış, yeni bir bakış açısı getirdik. Camia olarak özgüvenimizi kazandık. Bütün platformlarda borsamızı en iyi şekilde temsil ettik. Kurum ve kuruluşların yanında camiamıza saygınlık kazandırdık. Çalışmalarımız boyunca bize destek veren, camiamıza, tüm kurum ve kuruluşlarımıza, Salihli kamuoyuna şahsım ve borsamız adına teşekkür ve şükranlarımı sunarım. Değerli kamuoyu, herkesin bildiği gibi şubat ayında borsamızın organ seçimleri var. Seçimlerde gördüğüm lüzum üzerine aday olmayacağımı beyan ediyorum. Bu bir bayrak yarışı, önemli olan bu bayrağı hep yukarıya taşımak ve sağduyuyu hakim kılmak. Borsamıza yakışır bir seçim olması temennisi ile aday olan arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim."
(ES-ERG-Y)

11.01.2013 13:35:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT