1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Thy'nın 89 Seferi İptal

Thy'nın 89 Seferi İptal

Thynın 89 Seferi İptal
A+A-

İstanbul'da etkisini gösteren kar yağışı, hava ulaşımını da olumsuz yönde etkiledi. THY resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, dünden bu yana 89 seferin iptal edildiği bildirdi. THY tarafınd

İstanbul'da etkisini gösteren kar yağışı, hava ulaşımını da olumsuz yönde etkiledi. THY resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, dünden bu yana 89 seferin iptal edildiği bildirdi.
THY tarafından yapılan açıklamada, bugün planlanan 49 uçuşun iptal edildiği bildirdi. Ayrıca yoğun kar yağışı nedeniyle Atatürk Havalimanı'na inemeyen bazı uçakların başka meydanlara yönlendirildiği ifade edildi. British Airways'in Londra İstanbul ve Hollanda Kraliyet Havayolları'nın Amsterdam İstanbul seferini yapan yolcu uçakları da İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na yönlendirildi. Son açıklamayla THY'nin dün ve bugün dahilinde iptal edilen sefer sayısı 89 oldu. Bu arada Lufthansa Havayolları'nın Antalya'dan Münih'e giden kargo uçağı Münih Havalimanı'nda ki olumsuz hava şartları nedeniyle Atatürk Havalimanı'na indi.
(TC-AS-Eİ-Y)

07.01.2013 18:39:44 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT