1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Thy'den Sörf Sporuna Desdek

Thy'den Sörf Sporuna Desdek

Thyden Sörf Sporuna Desdek
A+A-

Türk Hava Yolları (THY) rüzgar sörfünde dünya ikincisi olan Lena Aylin Erdil'e 2008'den bu yana verdiği sponsorluk desteğini sürdürme kararı aldı. THY Genel Müdürlük Binası'nda düzenlenen basın top

Türk Hava Yolları (THY) rüzgar sörfünde dünya ikincisi olan Lena Aylin Erdil'e 2008'den bu yana verdiği sponsorluk desteğini sürdürme kararı aldı.
THY Genel Müdürlük Binası'nda düzenlenen basın toplantısında konuşan Lena Aylin Erdil, "Çok güçlü bir dünya markası olan THY'nin desteği bana büyük moral veriyor. Bu destek sayesinde dünya şampiyonu olacağıma inanıyorum. Hedefim adımı dünyanın en hızlı bayan sörfçüsü olarak dünya spor tarihine yazdırmak" dedi.
THY Sponsorluk Yatırımları Müdürü Murat Öz, sponsorluk yatırımlarının 2013 yılında da hız kesmeden devam edeceğini söyleyerek, "Geçtiğimiz yıllarda THY dünyada marka değeri sıralamasında 22'inciydi, şu an 16'ıncı sıraya yükseldi. THY'nin marka değeri 2012 yılında yüzde 30'un üzerinde artış gösterdi. 4 yıl öncesine göre marka bilinirliği sıralamasında da büyük bir aşama kaydettik. Önümüzde daha alacağımız çok mesafe var" diye konuştu.
(BÇ-BÇ-S)

16.01.2013 11:36:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT