1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Thk Simav'dan Yoksulu Sevindiren Yardım

Thk Simav'dan Yoksulu Sevindiren Yardım

Thk Simavdan Yoksulu Sevindiren Yardım
A+A-

Türk Hava Kurumu (THK) Simav Şubesi makarna yardımı yaparak yoksul ve muhtaçları sevindirdi. THK Simav Şube Başkanı Mehmet Uzun kurban derisi bağışında kendilerine sonsuz destek sağlayan Simav halk

Türk Hava Kurumu (THK) Simav Şubesi makarna yardımı yaparak yoksul ve muhtaçları sevindirdi.
THK Simav Şube Başkanı Mehmet Uzun kurban derisi bağışında kendilerine sonsuz destek sağlayan Simav halkına vefa borcunu ödemek maksadıyla Genel Merkezin iznini alarak muhtarlar aracılığı ile tespit ettikleri 600 muhtaç ve yoksul aileye 5'er kiloluk paketler halinde makarna dağıtımı yaptıklarını bildirdi.
THK Simav Şubesi olarak göreve gelmeden önce verdikleri vaatler doğrultusunda halktan aldıklarını halka dağıtmaya devam ettiklerine vurgu yapan Başkan Uzun, "Daha öncede ilçemizdeki yoksul ve muhtaç vatandaşlarımıza hem kavurma hem de et dağıtmıştık. Şimdi de genel merkezimize muhtaç olmadan Simav Şubesi olarak 600 aileye makarna dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Umarım hayır sahibini bulur. Bize desteklerini esirgemeyen Simav halkına ve muhtaçların belirlenmesinde bize destek sağlayan köy ve mahalle muhtarlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.
Uzun, bu tür yardımların yıl içerisinde devam edeceğini kaydetti.
(MY-EFE)

06.02.2013 13:36:36 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT