1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Thk Adıyaman Şubesi'ne Teşekkür Belgesi

Thk Adıyaman Şubesi'ne Teşekkür Belgesi

Thk Adıyaman Şubesine Teşekkür Belgesi
A+A-

Türk Hava Kurumu (THK), THK Adıyaman Şubesi'ni 'Teşekkür Belgesi'yle ödüllendirdi. THK Adıyaman Şubesi'nin yaptığı çalışmalar Genel Başkan E.Hv.Plt.Tümgeneral Osman Yıldırım ve yönetim kurulu taraf

Türk Hava Kurumu (THK), THK Adıyaman Şubesi'ni 'Teşekkür Belgesi'yle ödüllendirdi.
THK Adıyaman Şubesi'nin yaptığı çalışmalar Genel Başkan E.Hv.Plt.Tümgeneral Osman Yıldırım ve yönetim kurulu tarafından takdirle karşılandı. Yapılan çalışmalar dolayısıyla Adıyaman Şube Başkanı Yusuf Uğur'a 'Teşekkür Belgesi' gönderildi. THK Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ünsal Ban ve Genel Başkan Osman Yıldırım imzalı 'Teşekkür Belgesi'nde THK ve THK Üniversitesi'nin tanıtımında ve yapılan çalışmaların örnek çalışmalar olduğu dile getirildi.
Şube Başkanı Yusuf Uğur, "Biz yapılması gerekeni yapmaya çalışıyoruz. Görevimizin ve sorumluluğumuzun bilincinde olan bir yönetimle çalışıyoruz. Bu ödül bizim için çok anlamlıdır. Bu ödül sadece şahsıma değil Adıyaman yönetimine verilmiş bir ödüldür. Kentimizle ilgili olan her türlü projenin içerisinde gücümüz içerisinde yer almaya çalışıyoruz. Çalışmalarımız bundan böyle daha ses getirecek inşallah. Çok yoğun çalışıyoruz. Bu ödüle layık gördükleri için çok teşekkür ediyorum" dedi.
(AHM-Y)

04.02.2013 15:19:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT