1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Thk Adıyaman Şubesi'nde Görev Değişimi

Thk Adıyaman Şubesi'nde Görev Değişimi

Thk Adıyaman Şubesinde Görev Değişimi
A+A-

Türk Hava Kurumu (THK) Adıyaman Şubesi tarafından yapılan genel kurulda, başkanlığa İbrahim Halil Babacan seçildi. THK Adıyaman Şubesi'nin olağanüstü kongre kararı almasının ardından yapılan seçiml

Türk Hava Kurumu (THK) Adıyaman Şubesi tarafından yapılan genel kurulda, başkanlığa İbrahim Halil Babacan seçildi.
THK Adıyaman Şubesi'nin olağanüstü kongre kararı almasının ardından yapılan seçimlerde, eski başkan Yusuf Uğur aday olmadı. Tek liste halinde seçime giren İbrahim Halil Babacan, başkanlık görevine seçildi.
İbrahim Halil Babacan, Türk Hava Kurumu'na hizmet etmenin gönül işi olduğunu söyleyerek, "Gençlerimize sivil havacılığı ve üniversitemizi tanıtarak yönlendirmeye çalışacağız. Ayrıca ilimizdeki sivil toplum örgütleriyle eş güdümlü hareket ederek hayata geçireceğimiz ciddi projelerle, havacılık alanında ilimizi bir üs haline getirecek çalışmalar yapılacak. THK bugüne kadar ilimizde önemli faaliyetlerde bulundu. Bu faaliyetleri daha da arttırarak bize verilen desteğe layık olmaya çalışacağız. Geçmişte kurumumuza hizmet etmiş tüm şube başkanlarımıza, yapmış oldukları hizmet ve emeklerinden dolayı teşekkür eder, şükranlarımı sunarım" dedi.
(AHM-SO-Y)

11.02.2013 17:58:14 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT