1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Thk 88 Kuruluş Yıl Dönümü

Thk 88 Kuruluş Yıl Dönümü

Thk 88 Kuruluş Yıl Dönümü
A+A-

Türk Hava Kurumu (THK) Tokat Şubesi tarafından 88. kuruluş yıl dönümü dolayısı ile Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu. THK Tokat Şubesi Başkan Yardımcısı Ümit Şahin ve yönetim kurulu üyeleri tarafında

Türk Hava Kurumu (THK) Tokat Şubesi tarafından 88. kuruluş yıl dönümü dolayısı ile Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu.
THK Tokat Şubesi Başkan Yardımcısı Ümit Şahin ve yönetim kurulu üyeleri tarafından, THK'nın 88. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün talimatlarıyla 1925 yılında kurulan Türk Hava Kurumu'nun kuruluş yıl dönümünün sevincini yaşadıklarını ifade eden Şahin, İstanbul'da yapılacak olan 3. havalimanında yer hizmetleri ve pilot kabinlerinde yetişen gençlerin THK üniversitesinde yetişiyor olmasının kendileri için ayrı bir mutluluk olduğunu belirterek, "2025 yılı için THK Genel Başkanımız Osman Yıldırım'ın çizdiği vizyonun çerçevesinde ilk uçağımızı uçurmakta THK ve yüce milletimize hep birlikte nasip olacaktır" diye konuştu.
THK Tokat Şubesi tarafından ayrıca THK'nın kuruluşunun 88. yılı dolayısı ile Ali Paşa Camii'nde Mevlid-i Şerif okutuldu.
(Nİ-SLH-Y)

16.02.2013 16:38:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT