1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tgyiad Mustafa Yel'i Ağırladı

Tgyiad Mustafa Yel'i Ağırladı

Tgyiad Mustafa Yeli Ağırladı
A+A-

TGYİAD haftalık mutat toplantılarının bu haftaki konuğu Mustafa Yel oldu Tekirdağ Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği haftalık mutat toplantıların devamında Tekirdağ İl Genel Sekreteri Mustafa Yel

TGYİAD haftalık mutat toplantılarının bu haftaki konuğu Mustafa Yel oldu
Tekirdağ Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği haftalık mutat toplantıların devamında Tekirdağ İl Genel Sekreteri Mustafa Yel'i dernek merkezinde ağırladı.
TGYİAD üyelerinin katıldığı sohbet toplantısında MARGİF ve TGİYAD Başkanı Taner Karaoğlu açılış konuşmasını yaptı. Karaoğlu konuşmasında TGYİAD olarak Tekirdağ'ın ekonomisine katkı sağlayacak, istihdamı arttıracak projelerin hayata geçirilmesi için mesai harcadıklarını belirterek davetimizi kırmayarak yoğun mesaisine rağmen davetlerine icabet eden İl Genel Sekreteri Mustafa Yel'e teşekkür etti.
Mustafa Yel ise konuşmasında davetten duyduğu memnuniyete dile getirerek, "Tekirdağ'ın büyükşehir belediyesi olmasının şüphesiz kentimizin gelişimi, modernleşmesi açısından oldukça önemli bir idari değişiklik." dedi.
Karşılıklı geçen sohbet yaklaşık 2 saat sürdü. Mustafa Yel, genç yöneticilere şehre kattığı enerji ve istihdamdan dolayı teşekkür etti.

15.02.2013 15:35:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT