1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Tff'den Bursaspor'a Ret

Tff'den Bursaspor'a Ret

Tffden Bursaspora Ret
A+A-

Bursaspor Kulübü, 10 yaş ve altındaki çocukların maçlara ebeveynleri ile biletsiz alınması konusunda yaptığı başvurunun Türkiye Futbol Federasyonu tarafından kabul edilmediğini açıkladı. Yeşil-beya

Bursaspor Kulübü, 10 yaş ve altındaki çocukların maçlara ebeveynleri ile biletsiz alınması konusunda yaptığı başvurunun Türkiye Futbol Federasyonu tarafından kabul edilmediğini açıkladı.
Yeşil-beyazlı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Kulübümüz, 4 Şubat 2013 tarihinde Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreterliği'ne 10 yaş ve altındaki çocukların, maçlara ebeveynleri ile birlikte biletleri olmadan alınabilmesi hususunda yazılı bir başvuruda bulunmuştur. Bu başvurumuz, TFF Maç Planlama Müdürlüğü tarafından, 13 Şubat 2013 tarihinde "talebiniz Futbol Müsabaka Talimatı'nın 16/1 maddesi uyarınca Federasyonumuzca uygun görülmemiştir" şeklinde cevaplandırılmıştır. 10 Yaş ve altı çocukların tribüne ebeveynleri ile birlikte, indirimli biletlerle alınabilmesi hususu da, Federasyon'un yine mevcut talimatları gereği, aynı tribünde farklı fiyat uygulaması yapılamayacağı gerekçesiyle kabul görmemiştir. Kamuoyunun bilgisine sunarız" denildi.
(MA-EYB-S)

14.02.2013 13:01:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT