1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Tff Malatya Bölge Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası

Tff Malatya Bölge Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası

Tff Malatya Bölge Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası
A+A-

Türkiye Futbol Federasyonu, Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği'nin (FIFA) katkılarıyla Malatya'da, Bölge Müdürlüğü Hizmet binası yapım işiyle ilgili firmalar tekliflerini TFF'ye sundu. Başk

Türkiye Futbol Federasyonu, Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği'nin (FIFA) katkılarıyla Malatya'da, Bölge Müdürlüğü Hizmet binası yapım işiyle ilgili firmalar tekliflerini TFF'ye sundu.
Başkanlığını TFF Yönetim Kurulu Üyesi Edip Eren'in yürüttüğü ve TFF Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'nun yer aldığı Tesis ve İdari İşler Komitesi, "Bölge Müdürlükleri Yapım Projesi"nin ilkinin FIFA'nın desteğiyle Malatya'da hayata geçirilmesine karar vermesinin ardından, hizmet binasının yapım işiyle ilgili olarak 12 Şubat Salı günü saat 14.00'a kadar TFF'nin İstinye'deki binasına tekliflerin sunulması kararlaştırılmıştı. Tekliflerle ilgili TFF tarafından henüz bir açıklama yapılmazken, 6-7 firmanın TFF Malatya Bölge Müdürlüğü hizmet binasının yapım işi için teklif verdiği öğrenildi.
İhaleye ilişkin nihai kararı TFF Yönetim Kurulu verecek ve ihaleyi kazanan firma, yapım işi sözleşmesini FIFA ile imzalayacak.
(FD)

12.02.2013 16:55:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT