1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tff Bölge Müdürlüğü Binasının Yapım İşi İçin Teklif Şartnamesi Yayınlandı

Tff Bölge Müdürlüğü Binasının Yapım İşi İçin Teklif Şartnamesi Yayınlandı

Tff Bölge Müdürlüğü Binasının Yapım İşi İçin Teklif Şartnamesi Yayınlandı
A+A-

Türkiye Futbol Federasyonu, Uluslararası Futbol Federasyonları Birliğinin (FIFA) katkılarıyla Malatya'da inşa edilecek Bölge Müdürlüğü hizmet binasının yapım işi için teklif alma şartnamesini yayınlad

Türkiye Futbol Federasyonu, Uluslararası Futbol Federasyonları Birliğinin (FIFA) katkılarıyla Malatya'da inşa edilecek Bölge Müdürlüğü hizmet binasının yapım işi için teklif alma şartnamesini yayınladı.
Başkanlığını TFF Yönetim Kurulu Üyesi Edip Eren'in yürüttüğü ve TFF Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'nun yer aldığı Tesis ve İdari İşler Komitesi'nin, "Bölge Müdürlükleri Yapım Projesi"nin ilkinin FIFA'nın desteğiyle Malatya'da hayata geçirilmesine karar vermesinin ardından ihale şartnamesi hazırlandı. Şartname TFF'nin resmi internet sitesi TFF.org'da yayınlandı.
İstekli firmaların, ihale dokümanlarını, 1 Şubat'a mesai bitimine kadar TFF'nin İstinye'deki binasında görebilecekleri ve 250 TL karşılığında temin edebilecekleri kaydedildi. Firmalar, tekliflerini 12 Şubat günü saat 14.00'e kadar sunabilecek.
İhaleye ilişkin nihai kararı TFF Yönetim Kurulu verecek ve ihaleyi kazanan firma, yapım işi sözleşmesini FIFA ile imzalayacak.
(FD-Y)

25.01.2013 11:50:52 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT