1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Teyo Emmi Gümüşhanelileri Güldürdü

Teyo Emmi Gümüşhanelileri Güldürdü

Teyo Emmi Gümüşhanelileri Güldürdü
A+A-

Erzurum Şehir Tiyatrosunun 2 perdelik komedi oyunu "Şebelebettin Paşa" Gümüşhane'de sahnelendi. Gümüşhane Belediyesi tarafından organize edilen tiyatro gösterisi Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleş

Erzurum Şehir Tiyatrosunun 2 perdelik komedi oyunu "Şebelebettin Paşa" Gümüşhane'de sahnelendi.
Gümüşhane Belediyesi tarafından organize edilen tiyatro gösterisi Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleşti. Komedi türünde 2 perde olarak sahnelenen oyunda akşam seansını Gümüşhane Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Özdener, belediye birim müdürleri ve çok sayıda vatandaş izledi.
Sanat yönetmenliğini Erzurum'un sevilen tiyatrocularından kamuoyunda "Teyo Emmi" olarak bilinen Cumhur Seval'in, Yönetmenliğini Semih Yetimoğlu'nun, Sahne Amirliğini ise Akın Öksüz'ün üstlendiği oyunda, aile içinde yaşanan olaylar komik bir dille sahnelendi. Oyunun ana temasını aile içinde var olması gereken sevgi saygı, aile içi iletişim oluştururken oyunda önemli mesajlar verildi. Oyunda 'Teyo Emmi' lakaplı Cumhur Seval, izleyicilere eğlenceli anlar yaşattı.
Halka açık olarak ve biletsiz şekilde düzenlenen programın sonunda Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Özdener, Cumhur Seval'e buket takdim etti.
(RE-ÖS-Y)

05.01.2013 18:58:04 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT