1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Tesk Genel Başkanı Palandöken'den Karne Uyarısı

Tesk Genel Başkanı Palandöken'den Karne Uyarısı

Tesk Genel Başkanı Palandökenden Karne Uyarısı
A+A-

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Kötü not diye bir şey yok. Bugün sömestri tatiline giren İlköğretim ve ortaöğretim okullarındaki 17 milyon öğrenci ile birlikte 820 bin öğretmen tatili ve ödüll

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Kötü not diye bir şey yok. Bugün sömestri tatiline giren İlköğretim ve ortaöğretim okullarındaki 17 milyon öğrenci ile birlikte 820 bin öğretmen tatili ve ödüllendirmeyi hak etmektedir" dedi.
Yarı yıl tatili nedeniyle yazılı bir açıklama yapan Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Bu tatili öğrenciler ve veliler başta olmak üzere öğretmenlerimizde çok iyi değerlendirmelidir. Çünkü ülke olarak yarınlarımızı teminat altına almak için bugünün gençleri, yarının büyükleri olan çocuklarımız ikinci döneme zinde başlamalıdır. Hiçbir başarısızlık geleceğin teminatı çocuklarımızdan değerli değildir. Her başarısızlığın ardından mutlaka başarı gelecektir. Tüm veliler geleceğimizin teminatı çocuklarımızı bu yarıyıl tatilinde sıkmadan dinlendirerek geçirmelidir ki başarılı bir ikinci yarıyıl geçsin. Öğrencilerle birlikte tatile giren 820 bin öğretmende bu tatili iyi değerlendirip yorgunluklarını atarak ikinci yarı yıla başlamaları gerekir. Başarılmayacak hiçbir şey yoktur. Çocuklarımıza inanıyoruz, tüm ailelerde çocuklarına inansın ve güvensinler" diye konuştu.
(BK-ÖZ-Y)

25.01.2013 10:29:58 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT