1. HABERLER

  2. YEREL

  3. "terörü Bitirecek Çalışmalara Destek Olacağız"

"terörü Bitirecek Çalışmalara Destek Olacağız"

terörü Bitirecek Çalışmalara Destek Olacağız
A+A-

BBP Bursa İl Başkanı Ömer Ünsal, terörün bitmesine katkısı olan her çalışmanın altına imzalarını atacaklarından kimsenin en ufak şüphe duymaması gerektiğini söyledi. Büyük Birlik Partisi Bursa İl B

BBP Bursa İl Başkanı Ömer Ünsal, terörün bitmesine katkısı olan her çalışmanın altına imzalarını atacaklarından kimsenin en ufak şüphe duymaması gerektiğini söyledi.
Büyük Birlik Partisi Bursa İl Başkanı Ömer Ünsal, Ördekli Kültür Merkezi'nde yapılan partiye katılım töreninde İmralı görüşmeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. AK Parti hükümetini ağır bir dille eleştiren Ünsal, "Başbakan, seçim konuşmasında, 'Teröristle masaya oturduğu iddiasında bulunma şerefsizliğini yapanlar ve alçakça iftirada bulunanlar bunun hesabını verecekler, biz terör örgütü ile hiçbir zaman masaya oturmadık ve oturmayacağız. Bizim felsefemizde bizim anlayışımızda böyle bir şey olamaz' derken, şimdi hangi şereften ve alçaklıktan bahsediyor? Peki şimdi kim şerefsiz ve alçak? Oslo'da, İmralı'da, Kandil'de terörist başları ile çay kahve içenler terörü bitiremez. BOP projesinin eşbaşkanı olanlar terörü bitiremez. PKK'nın arkasında duran, Kandil'de onlara bakıp kollayan Barzani, yediği içtiği ayrı gitmeyenler terörü bitiremez. BBP olarak terörün bitmesine katkısı olan her çalışmanın altına imzamızı atacağımızdan kimsenin en ufak kuşkusu olmasın" diye konuştu.
Konuşmaların ardından Büyük Birlik Partisi'ne yeni katılanlara rozetleri takıldı.
(MA-MŞ)

07.01.2013 11:02:23 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT