1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Termik Santralda Trafo Bakımı

Termik Santralda Trafo Bakımı

Termik Santralda Trafo Bakımı
A+A-

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Muğla İşletme ve Bakım Grup Başmühendisliği tarafından yapılan açıklamada, Yatağan Termik Santrali şalt merkezinde yapılacak bakım ve onarım çalışması nedeniyle 11 Ocak Cu

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Muğla İşletme ve Bakım Grup Başmühendisliği tarafından yapılan açıklamada, Yatağan Termik Santrali şalt merkezinde yapılacak bakım ve onarım çalışması nedeniyle 11 Ocak Cuma günü sabah saat 06.00-09.00 arasında Yatağan, Kavaklıdere ve Muğla Merkezde bazı köylerde bakım ve onarım çalışması nedeniyle elektrik kesintisi yapılacak.
Elektrik kesintisi yapılacak yerleşim birimleri arasında Yatağan Bencik beldesi, Şahinler, Eskihisar, Karaltı, Kozağaç, Çamlıca, Yaylaköy, Yeşilköy, Cazkırlar köylerine ve bu merkezlerdeki tüm Özel Trafolu Müşteriler ile TKİ GELİ Müessesi tesislerine elektrik verilemeyecektir. Yatağan İlçe Merkezi, Bozarmut, Bozüyük, Turgut, Yeşilbağcılar Beldeleri ve toplam 31 köy Muğla Merkez İlçe üzerinden enerjilendirilecek, çalışma süresince Kavaklıdere İlçe Merkezi ile bağlı belde ve köyler Muğla Merkez İlçe üzerinden, enerjisi Kavaklıdere İlçesinden karşılanan Sungur, Göktepe, Esençay, Çamoluk, Şenyayla, Dokuzçam, Günlüce, Kuzluk, Bozyer, Avcılar Köyleri Muğla Merkez İlçe üzerinden enerjilendirilecek ancak kısıt şartlarının oluşması durumunda bu yerleşim birimlerine elektrik verilemeyebileceği açıklandı.
(BT-MB-İK)

07.01.2013 16:19:01 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT