1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Termal'de Dev Proje İçin Heyecanlı Bekleyiş

Termal'de Dev Proje İçin Heyecanlı Bekleyiş

Termalde Dev Proje İçin Heyecanlı Bekleyiş
A+A-

Yalova Turizm Birliği (YATUB) Başkanı İsmail Atik, Çınarcık ilçesinde bulunan Delmece Yaylası'nda turizm tesisleri kurulması için hazırlıkların tamamlandığını, Doğa ve Milli Parklar Müdürlüğü'nden ona

Yalova Turizm Birliği (YATUB) Başkanı İsmail Atik, Çınarcık ilçesinde bulunan Delmece Yaylası'nda turizm tesisleri kurulması için hazırlıkların tamamlandığını, Doğa ve Milli Parklar Müdürlüğü'nden onayın gelmesinin ardından çalışmaların başlayacağını söyledi.
Başkan Atik, Delmece Yaylası'na bungalov evlerden oluşan turizm tesisleri kurulması için proje çalışmasının onayını beklediklerini kaydetti. Onayın Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü'nden beklediklerini kaydeden Başkan Atik, "Proje, Delmece Yaylası'ndaki 197 dönümlük alanda yapıldı. YATUB, İl Özel İdare, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü ve Orman Müdürlüğü ile birlikte Valimiz Esengül Civelek'in başkanlığında çalışmalar yürütülüyor. Valimiz bu projeye büyük duyarlılık gösteriyor" diye konuştu.
Projenin hayata geçmesi için ödeneğinin önemli olduğunu kaydeden Atik, "Burada önemli bir turizm hizmeti sunulacak. Türkiye'de bunun benzeri bir çalışma yok. Bunun hayata geçmesi için onayı heyecanla bekliyoruz" diye konuştu.
(SÇ-MŞ)

11.12.2012 17:36:28 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT