1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Tepeden tırnağa Yabancı Demet'ten Güldürmeyen Espiri!

Tepeden tırnağa Yabancı Demet'ten Güldürmeyen Espiri!

Tepeden tırnağa Yabancı Demet'ten Güldürmeyen Espiri!
A+A-

Kılık ve kıyafetine çok önem veren ünlü şarkıcı demet Akalın, maganiz muhabirlerine oldukça soğuk bir espiri yaparak kimseyi güldüremedi. Kıyafetlerini göstererek tepeden tırnağa yabancı espirisi yapan Akalın resmen yürüyen hazine değerinde. Şarkıcı, saçı

Kılık ve kıyafetine çok önem veren ünlü şarkıcı demet Akalın, maganiz muhabirlerine oldukça soğuk bir espiri yaparak kimseyi güldüremedi. Kıyafetlerini göstererek tepeden tırnağa yabancı espirisi yapan Akalın resmen yürüyen hazine değerinde. Şarkıcı, saçında Louis Vuitton bandana, gözünde Ray Ban gözlük, üzerinde Louis Vuitton hırka, Moschino tişört ve Gucci spor ayakkabılarıyla objektiflere takıldı. 

Demet Akalın, Sosyal medya hesaplarından hediye gelen kıyafet, ayakkabı ve takıları ile tepeden tırmana yabancı markayım, seninki Türk markalar diyerek espri yapmaktan çekinmedi… Arkadaşlarıyla kahvaltı yapan şarkıcının tepeden tırnağa yabancı marka giymesi dikkat çekti. Sosyal medya hesaplarından hediye gelen kıyafet, ayakkabı ve takıları paylaşmayı ihmal etmeyen Akalın, yürüyen lüks mağaza gibiydi. Şarkıcı, saçında Louis Vuitton bandana, gözünde Ray Ban gözlük, üzerinde Louis Vuitton hırka, Moschino tişört ve Gucci spor ayakkabılarıyla objektiflere takıldı. 

 

A+A-

HABERE YORUM KAT