1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tenis Kursiyerleri Sertifikalarını Aldı

Tenis Kursiyerleri Sertifikalarını Aldı

Tenis Kursiyerleri Sertifikalarını Aldı
A+A-

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin yetişkinlere yönelik düzenlediği ücretsiz tenis kursunu tamamlayan vatandaşlar sertifikalarını aldı. Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Baş

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin yetişkinlere yönelik düzenlediği ücretsiz tenis kursunu tamamlayan vatandaşlar sertifikalarını aldı.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Spor Şube Müdürlüğü, vatandaşların bedensel, sosyal ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunmak, girişken, sağlıklı bireyler olmalarını sağlamak, spor yapmayı bir yaşam şekline dönüştürmek amacıyla Aralık ayı başında yetişkinlere yönelik ücretsiz tenis kursları başlattı. Düden Park Spor Kompleksi'nde açılan kurslara 600 vatandaş başvurdu. Haftada 3 grup halinde gerçekleştirilen ve 2 ay süren kurslar sona erdi. Kursu başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifika verildi.
Spor Şube Müdürlüğü yetkilileri, ücretsiz tenis kurslarının Mart ayında çocuk ve gençlere yönelik olarak devam edeceğini kaydetti.
(SK-Y)

20.02.2013 14:34:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT