1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Temad Kadın Kolları Buluştu

Temad Kadın Kolları Buluştu

Temad Kadın Kolları Buluştu
A+A-

Çanakkale'nin Biga ilçesinde, TEMAD Kadın Kolları üyeleri 15 günde bir yaptıkları toplantıda bir araya geldi. Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği bünyesinde kadın kolları olarak faaliyet gösteren as

Çanakkale'nin Biga ilçesinde, TEMAD Kadın Kolları üyeleri 15 günde bir yaptıkları toplantıda bir araya geldi.
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği bünyesinde kadın kolları olarak faaliyet gösteren astsubay eşleri, birlik beraberlik toplantısında bir araya geldi. Kısa adı TEMAD olan Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği'nin Biga Kadın Kolları üyeleri olarak faaliyet gösterdiklerini ifade eden Kadın kolları Başkanı Aysel Şahin, çok sayıda üyelerinin bulunduğunu ve yıl içinde değişik faaliyetler gerçekleştirdiklerini belirtti.
Maksatlarının TEMAD Kadın Kolları üyelerini bir araya getirip, birlik ve beraberliği pekiştirmek olduğunu ifade eden Kadın kolları Başkanı Aysel Şahin, aynı zamanda dönem sonu değerlendirmesi yapıp, meseleleri de masaya yatırdıklarını kaydetti. Şahin, "Biz TEMAD'lı kadınlar olarak, derneğimiz bünyesinde şu ana kadar sosyal faaliyetler, çevre ve doğa gezileri düzenliyor, eşlerimize ve derneğimize destek olmaya çalışıyoruz. Bundan sonra daha sistemli çalışmalar yapabilmemiz için derneğimiz bünyesinde kadın kolları oluşturma kararı aldık" dedi.
(ST-GD-MŞ)

13.02.2013 14:08:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT