1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tema Vakfı Üyeleri, Kırşehir Belediye Başkanı Bahçeci'yi Ziyaret Etti

Tema Vakfı Üyeleri, Kırşehir Belediye Başkanı Bahçeci'yi Ziyaret Etti

Tema Vakfı Üyeleri, Kırşehir Belediye Başkanı Bahçeciyi Ziyaret Etti
A+A-

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma, Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) Kırşehir İl Temsilcisi Hülya Coşkuntuna ve vakıf üyeleri, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci'yi makamında ziyaret et

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma, Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) Kırşehir İl Temsilcisi Hülya Coşkuntuna ve vakıf üyeleri, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci'yi makamında ziyaret etti.
Ziyarette konuşan TEMa Vakfı Kırşehir İl Temsilcisi Coşkuntuna, gelecekle ilgili projelerinin olduğu ve bu projeleri gerçekleştirmek için çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.
TEMA Vakfı'nın çok sayıda gönüllüsü olduğunu söyleyen Coşkuntuna, "Gelecek nesillere yaşanılabilir bir şehir bırakmak istiyoruz. Doğasıyla, havasıyla, yeşil alanlarıyla ama her şeyden önemlisi bilinci yüksek bazı değerlerin farkında olan eğitilmiş bir nesil yetiştirmek istiyoruz" dedi.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci'de, belediye ve şahsı adına yapılması gerekenleri yapması konusunda Tema Vakfına vmddi ve manevi anlamda desteklerini sunacaklarını ifade etti. Ziyaret görüş alışverişinin ardından sona erdi.
(AEK-ZB-Y)

30.01.2013 13:03:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT