1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Telkari Kursunda Yaratıcılık Konuşuyor

Telkari Kursunda Yaratıcılık Konuşuyor

Telkari Kursunda Yaratıcılık Konuşuyor
A+A-

Düzce Gençlik Merkezi, bu sene açtığı birbirinden farklı kurslarla Düzcelilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. İlk defa açılan telkari kursu da özellikle bayanların yaratıcılığını sınıyor. Düzce ge

Düzce Gençlik Merkezi, bu sene açtığı birbirinden farklı kurslarla Düzcelilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. İlk defa açılan telkari kursu da özellikle bayanların yaratıcılığını sınıyor.
Düzce gençlik Merkezi, 2 bin465 üyesi ile Düzce'de en fazla kursiyer sahibi olan kurumların başında gelirken, ücretsiz kurslara her geçen gün talep de artıyor. Bu kurslardan biri olan Telkari de en fazla ilgi çeken kurslardan biri oldu. Özellikle kadınların el becerilerini yaratıcılıkları ile yoğuran telkari, ortaya farklı ve özgün eserlerin çıkmasına neden oluyor.
Telkari kursu ile Düzceliler hem sanat öğreniyor hem de ev ekonomilerine katkı sağlayabilecek kazanç kapısını aralıyor. 7 ay boyunca devam edecek olan Telkari kursunun öğretici Muharrem Güneş, kursiyerlerle yakından ilgilenirken kursun sonunda açılacak sergi ile kursiyerlerin hünerleri sergilenecek. Kurs bitiminde kursiyerlere sertifikaları da verilecek.
(AY)

10.12.2012 14:38:41 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT