1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Tekvandonun Kraliçeleri Mudanya'yı Salladı

Tekvandonun Kraliçeleri Mudanya'yı Salladı

Tekvandonun Kraliçeleri Mudanyayı Salladı
A+A-

Bursa'nın Mudanya ilçesinde '2. İllearası Tekvando Yampiyonası' düzenlendi. Türkiye Tekvando Federasyonu, Mudanya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Tekvando İl Spor Temsilciliği'nin 2012

Bursa'nın Mudanya ilçesinde '2. İllearası Tekvando Yampiyonası' düzenlendi.
Türkiye Tekvando Federasyonu, Mudanya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Tekvando İl Spor Temsilciliği'nin 2012 yılı faaliyet programında yer alan '2. İllerarası Tekvando Kraliçeleri Şampiyonası' Mudanya Spor Salonu'nda yapıldı. Şampiyonaya Bursa, Ankara, İstanbul, İzmir, Konya, Eskişehir, Manisa, Antalya, Bilecik, Sakarya, Yalova, Denizli, Muğla, Kastamonu, Balıkesir illerinden katılan sporcular kıyasıya mücadele etti.
Şampiyonanın seneye uluslararası seviyede olması için çalışmalara başladıklarını belirten İl Tertip Komitesi Başkanı Hasan Torun, "Dünyanın en iyi bayan sporcuların yer aldığı bir şampiyonayı Bursa'da yapmak istiyoruz. Bunun için şimdiden çalışmalara başladık. İl Temsilcimiz Turgay Aydın'ın desteği ile dünyada ilk defa sadece elit bayan sporcuların iştirak edeceği bir şampiyona olacak. Biz bunun mükemmel bir organizasyon olması için elimizden gelenin fazlasını yapacağız " dedi.
(HK-MŞ)

17.12.2012 13:19:38 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT