1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. 'tekstil Sektöründe Potansiyel İhracatın Desteklenmesi Projesi' Eğitimleri Sona Erdi

'tekstil Sektöründe Potansiyel İhracatın Desteklenmesi Projesi' Eğitimleri Sona Erdi

tekstil Sektöründe Potansiyel İhracatın Desteklenmesi Projesi Eğitimleri Sona Erdi
A+A-

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) tarafından yürütülen, 'Tekstil Sektöründe Potansiyel İhracatın Desteklenmesi Projesi' kapsamındaki eğitimler sona erdi. Ekonomi Bakanlığı'nın, uluslararası rekabetçiliğ

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) tarafından yürütülen, 'Tekstil Sektöründe Potansiyel İhracatın Desteklenmesi Projesi' kapsamındaki eğitimler sona erdi.
Ekonomi Bakanlığı'nın, uluslararası rekabetçiliğin geliştirilmesi desteği kapsamında gerçekleşen projede, ihtiyaç analizi çalışması yapılarak eğitimler belirlendi. Prof. Dr. Rüstem Hacırüstemoğlu'nun, 05-06 Ocak tarihinde finansal tablolar analiziyle başlayan eğitimler, 19-20 Ocak'ta Berrin Orhon tarafından 'Ürün Pazar Geliştirme ve Konumlandırma Stratejileri' eğitimiyle devam etti. Eğitimler, Yaman Koç tarafından "Pazar Araştırması ve Hedef Pazara Giriş Stratejilerinin Belirlenmesi" ile tamamlandı. Projeye dahil olarak eğitime katılan firmalar, önümüzdeki iki yıl boyunca proje kapsamında düzenlenecek olan yurt dışı faaliyetlerine ve alım heyetleri organizasyonuna katılabilecek.
(MDC-SO-Y)

14.02.2013 12:49:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT