1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tekstil Deposunda Korkutan Yangın

Tekstil Deposunda Korkutan Yangın

Tekstil Deposunda Korkutan Yangın
A+A-

Bağcılar'da bir tekstil deposunda bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangın sonucu tekstil deposu kullanılmaz hale geldi. Edinilen bilgiye göre, Bağcılar Güneşli Menekşe Sokağı'nda 3 katlı bir teks

Bağcılar'da bir tekstil deposunda bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangın sonucu tekstil deposu kullanılmaz hale geldi.
Edinilen bilgiye göre, Bağcılar Güneşli Menekşe Sokağı'nda 3 katlı bir tekstil deposunda bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangın, tüm binayı etkisi altına aldı. Daha sonra olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangını kısa sürede söndürdü. Yangın sonucu tekstil deposu kullanılmaz hale geldi.
Görgü tanığı esnaf Fatih Özyıldırım, "Yangının neden çıktığını bilmiyoruz. İtfaiyeyi hemen aradık eğer itfaiye 10 dakikada gelseydi, bu yangın bu şekilde büyümeyecekti. Gazete parçası kadar bir yangın meydana gelmişti. İtfaiye gelene kadar da yangın büyüdü. Dumanı görür görmez itfaiyeyi aradık ama geç geldi" dedi.
Ev sahibi Dursun Aksoy ise, evin bir depo olarak kullanıldığını belirterek " Depo kapalı olarak kullanılıyordu. İçeride her hangi bir çalışan yoktu. Biz de neden çıktığını bilmiyoruz" diye konuştu.
(AR-ET-YHY-Y)

07.01.2013 18:08:07 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT