1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Teknoloji Aleminde Devrim! Galaxy S6 Kavisli Model Geliyor.

Teknoloji Aleminde Devrim! Galaxy S6 Kavisli Model Geliyor.

Teknoloji Aleminde Devrim! Galaxy S6 Kavisli Model Geliyor.
A+A-

Teknoloji devi ve akıllı telefon üstadı olan Samsung son çıkardığı modeli ile gümbür gümbür geliyor. Sınırlı sayıda üretimi yapılacak olan Galax s6 özellikleriyle ve üstün teknolojisiyle herkesi kendine hayran bırakacak. İşte Samsung Galax s6 özellikleri.

İşte Samsung kavisli Galaxy S6 modeliyle piyasalara girmeye hazırlandığı şu günlerde yapılan açıklamalarda bu cihazın sınırlı sayıda piyasalarda tutulacağı ve seri üretimden sonra tam anlamıyla piyasalra hakim olacağı edinilen bilgiler arasında yerini aldı. gALAXY S6 Özellikleri ve görünümüyle de fark yaratacağa benziyor...

Teknoloji lideri Samsung, kötü haberler ile gündeme geldi. Üretici firma Quantum Dot teknolojili TV modelleri, kavisli masaüstü PC'si, yeni bir akıllı saat ve beklenen amiral gemisi Galaxy S6 haberleri ile gündeme geldi.

Samsung Galaxy s6


Son zamanlarda Samsung Galaxy Note Edge önbakış videosu ile yayında olan cihaz’ın sınırlı sayıda üretileceği haberini verdi.


64 bit Snapdragon 810/Exynos 7420 sistem çipi, 2560x1440 çözünürlüğünde 5 inç ekran olacağı yanı sıra, Samsung Galaxy S6 Edge'in sınırlı sayıda olacağını ve tahminen 2015'te 10 milyon cihaz ile adını duyuran Galaxy S6 Edge ne zaman satışa çıkacağı ise merak konusu...

A+A-

HABERE YORUM KAT