1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Teknokent Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Teknokent Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Teknokent Genel Kurul Toplantısı Yapıldı
A+A-

Harran Üniversitesi bünyesinde kurulan 'teknokent' üyeleri, ilk genel kurul toplantısını yaptı. Harran Üniversitesi Osmanbey Yerleşkesi Mühendislik Fakültesi konferans salonunda düzenlenen toplantı

Harran Üniversitesi bünyesinde kurulan 'teknokent' üyeleri, ilk genel kurul toplantısını yaptı.
Harran Üniversitesi Osmanbey Yerleşkesi Mühendislik Fakültesi konferans salonunda düzenlenen toplantıya, 11 kişiden oluşan teknokent üyesi katıldı. Üyeler arasında yapılan yönetim kurulu üyeliklerine; Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr İbrahim Halil Mutlu, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet İriadam, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sabri Ertekin, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya, Genel Sekreter Uğur Büyükhatipoğlu, iş adamlarından İbrahim Toru ve Prof. Dr. Cafer Mart seçildi. Kurul denetim kuruluna ise Yasin Saban getirildi.
Üyeler toplantıda; ilin gelişimi için önemli olan bu büyük projenin halka tanıtılması, tanıtım ve reklam konularına ağırlık verilmesi, teknokente tahsis edilen Akçakale yakınlarındaki tesislerine, bölgedeki sanayici ve iş adamlarının davet edilmesi konusunda fikir birliğine vardı.
(MUD-SO-Y)

08.12.2012 11:27:43 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT