1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Teknikerler Birliği'nden Adalet Komisyonu Başkanı Köylü'ye Ziyaret

Teknikerler Birliği'nden Adalet Komisyonu Başkanı Köylü'ye Ziyaret

Teknikerler Birliğinden Adalet Komisyonu Başkanı Köylüye Ziyaret
A+A-

Teknikeler Birliği Tekirdağ Şube Başkanı Mustafa Öklük, Adalet Komisyonu ve 2.Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Akif Köylü'yü makamında ziyaret etti. Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Tek

Teknikeler Birliği Tekirdağ Şube Başkanı Mustafa Öklük, Adalet Komisyonu ve 2.Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Akif Köylü'yü makamında ziyaret etti.
Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Teknikerler Birliği Tekirdağ Şube Başkanı Öklük, Meslek Yüksek Okulu mezunu teknikerlerin her geçen gün hak ve yetki kaybına uğradıklarına değindiği görüşmede Tekirdağ Şubesi olarak faaliyetlerini anlattı.
2.Ağır Ceza Mahkemesi ve Adalet Komisyonu Başkanı Akif Köylü de ziyaretten son derece memnun kaldığını belirterek iki yıllık mezun teknikerlere hak ettikleri yetkilerin verilmesi gerektiğini, Türkiye'de ara elemanın küçümsenmeyecek kadar önemli olduğunu söyledi.
Ziyaret sonrası Tekirdağ Şube Başkanı Mustafa Öklük 2.Ağır Ceza Mahkemesi ve Adalet Komisyonu Başkanı Sayın Akif Köylü'ye aylık olarak yayınladıkları Tekniker isimli gazeteden takdim etti.

12.02.2013 11:14:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT