1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tekman'da Karne Sevinci

Tekman'da Karne Sevinci

Tekmanda Karne Sevinci
A+A-

2012-2013 Eğitim ve Öğretim yılında Tekman ilçe genelindeki okullarda yarıyıl tatili heyecanı başladı Tekman'da düzenlenen karne törenine katılan Kaymakam Ahmet Adanur, Tekman Belediye Başkanı Yaku

2012-2013 Eğitim ve Öğretim yılında Tekman ilçe genelindeki okullarda yarıyıl tatili heyecanı başladı
Tekman'da düzenlenen karne törenine katılan Kaymakam Ahmet Adanur, Tekman Belediye Başkanı Yakup Doğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özsoy, dereceye giren öğrencilere karneleriyle birlikte çeşitli hediyeler verdi.
Tekman Lisesi'ndeki törende bir konuşma yapan Tekman Lise Müdür Vekili Cem Aydın, "Sevgili öğrenciler bir dönemin daha sonuna geldik başarılı öğrencilerimiz var başarısız öğrencilerimiz var önümüzde bir dönem daha olduğu için başarısız öğrencilerimiz ikinci dönemde daha gayret ederek zayıf derslerini düzelteceklerine eminim"dedi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ozsoy da "Sevgili öğrenciler başarının sırrı okumaktadır bunun için bol bol okumanız lazım daha fazla gayret göstermeniz lazım" dedi.
Tekman Kaymakamı Ahmet Adanur ise konuşmasında "Sevgili öğrenciler bir hedefi seçmelisiniz. Bu hedef için hep ileri koşmalısınız. Vücut olarak değil beyin olarak koşmalısınız. Sizlerin eğitim başarısı bizim başarımızdır sizler başarılı oldukça bizler daha da mutlu oluruz. Sadece bizler aileleriniz de sizin kadar mutlu olacaktır. Hiç kimse ailesinin mutsuz olmasını istemez" dedi.
Konuşmaların ardından lise öğrencilerden okul 1. 2. ve 3.süne hediyeler verildi. Dereceye giren öğrencilere Tekman Kaymakamı Adanur, Tekman Belediye Başkanı Doğan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Özsoy tarafından hediye verdi.
(AUB-AT-Y)

25.01.2013 17:09:40 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT