1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tekman Belediye Başkanı Doğan Ve Ak Parti İlçe Başkanı Özer'den 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesajı

Tekman Belediye Başkanı Doğan Ve Ak Parti İlçe Başkanı Özer'den 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesajı

Tekman Belediye Başkanı Doğan Ve Ak Parti İlçe Başkanı Özerden 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesajı
A+A-

Erzurum Tekman Belediye Başkanı Yakup Doğan ve AK Parti İlçe Başkanı Taner Özer, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla birer kutlama mesajı yayınladılar. Başkan Yakup Doğan, mesajında şu ifa

Erzurum Tekman Belediye Başkanı Yakup Doğan ve AK Parti İlçe Başkanı Taner Özer, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla birer kutlama mesajı yayınladılar.
Başkan Yakup Doğan, mesajında şu ifadelere yer verdi; "Gazetecilik görevinin ilkeli ve tarafsız bir şekilde sürdürülmesi, kamuoyunun haber alma hakkı ile doğrudan ilişkilidir. Bu büyük sorumluluğu hakkı ile yerine getirmek hususunda özveri ile görev yapan muhabir ve gazetecilerimizin, bu güzel günlerinde yanlarında olduğumuzu ifade etmek ve teşekkürlerimizi belirtmek istedik. Kamuda hizmet üreten birimlerin vatandaşa açılan penceresi olan basının, günümüz dünyasındaki önemini göz ardı etmek mümkün değildir Bu vesile ile Tekman Belediye Başkanı olarak , yaptığımız her çalışmada, kamuoyunun haber alma hakkı gibi önemli bir görevin yerine getirilmesinde emeği geçen ve yapılması planlanan çalışmalara kamuoyunun nabzını tutarak yön veren, tarafsız ve ilkeli gazetecilik görevini, zor şartlar altında yürüten, ülkemizin tüm gazetecilerinin gününü en içten dileklerimle kutluyor, sağlık, mutluluk, başarı ve layıkıyla görevlerini yapmalarını temenni ederim"
AK Parti İlçe Başkanı Taner Özer ise mesajında "Kamuoyu ile kamu kuruluşları arasındaki köprünün kurulup sağlamlaştırılmasını sağlayan, hizmet birimlerinin, halk tarafından talep edilen hizmetleri sunmasında itici güç olan, yapılan çalışmaların her aşamasını takip ederek, gerçek ve geniş bir kabulün oluşmasına yardımcı olan basın mensuplarının, gününü kutluyorum. Bu vesile ile Tekman AK Parti ilçe Başkanı olarak, teşkilatımız adına ilkeli gazetecilik görevini, zor şartlar altında yürüten,tüm medya çalışanlarının gününü en içten dileklerimle kutluyor, sağlık ve mutlulukla görevlerinde başarılı olmalarını Yüce Allah'tan niyaz ediyorum." dedi.
(AUB-AT-Y)

10.01.2013 16:06:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT