1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Tekirdağ'da Şiddetli Lodos

Tekirdağ'da Şiddetli Lodos

Tekirdağda Şiddetli Lodos
A+A-

Tekirdağ'da etkili olan lodos hayatı olumsuz etkiledi. Boyu 10 metreyi bulan dalgalar nedeniyle vatandaşlar sahilde yürümekte zorluk çekti. Tekirdağ'da devam eden lodos fırtınası hayatı olumsuz etk

Tekirdağ'da etkili olan lodos hayatı olumsuz etkiledi. Boyu 10 metreyi bulan dalgalar nedeniyle vatandaşlar sahilde yürümekte zorluk çekti.
Tekirdağ'da devam eden lodos fırtınası hayatı olumsuz etkiliyor. Saatteki hızı 60 kilometreye ulaşan lodos nedeniyle deniz ulaşımında aksamalar meydana geldi. Tekirdağ-Karabiga-Avşa ve Marmara Adası feribot seferleri yapılamadı.
Tekirdağ, Şarköy, Hoşköy, Kumbağ, Barbaros ve Marmara Ereğlisi balıkçı barınaklarındaki balıkçılar da lodos nedeniyle denize açılamadı. Boyu 10 metreyi bulan dalgalar sahildeki çay bahçelerine de zarar verdi. Sahilde yürüyüşe çıkan vatandaşlar, sahili su basması nedeniyle yürümekte zorluk çekti. Sahilde bisikletleri ile gezintiye çıkan çocuklar ise dalgaların arasında oynamayı tercih etti. Lodos yarından itibaren etkisini kaybedecek.
(CC-Y)

09.02.2013 11:09:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT