1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Tekirdağ Belediyesi, Yarışmacı Selin Ataş'ı Destekleyecek

Tekirdağ Belediyesi, Yarışmacı Selin Ataş'ı Destekleyecek

Tekirdağ Belediyesi, Yarışmacı Selin Ataşı Destekleyecek
A+A-

Star TV de pazartesi akşamları yayınlanan O Ses Türkiye adlı şarkı yarışmasında yarı finale yükselen Tekirdağlı yarışmacı Selin Ataş, Tekirdağ Belediyesi'ni ziyaret etti. Belediye Başkan Yardımcıla

Star TV de pazartesi akşamları yayınlanan O Ses Türkiye adlı şarkı yarışmasında yarı finale yükselen Tekirdağlı yarışmacı Selin Ataş, Tekirdağ Belediyesi'ni ziyaret etti.
Belediye Başkan Yardımcıları Haldun Güler ve Sinan Çetiz'in de eşlik ettiği ziyarette Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç'la görüşerek yarışma ile ilgili bilgiler veren Hadise'nin takımında olan Ataş yarı finale çıktığını bundan sonra da canlı yayınlarda halk oylaması yapılacağını belirterek Başkan Dalgıçtan destek istedi. Ataş, "Yarışmayı kazanmak ve Tekirdağ'ın adını duyurmak için elimden geleni yapacağım" dedi.
Ziyaretten memnunluk duyduğunu belirten Başkan Dalgıç, "Tekirdağ'ı iyi temsil ettiğiniz için bizi gururlandırıyorsunuz. Biz yerel yönetimler olarak Tekirdağ'ın adının iyi şeylerde duyulmasından mutlu oluyoruz. Belediye olarak size her türlü desteği vereceğiz. Yolunuz açık olsun, size başarılar diliyoruz" diye konuştu.

01.02.2013 09:53:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT