1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Tekin Akmansoy'un Vefatı

Tekin Akmansoy'un Vefatı

Tekin Akmansoyun Vefatı
A+A-

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Tekin Akmansoy'un herkese örnek olan sanatçı kişiliğiyle hatırlanacağını ifade etti. MHP Genel Başkanı Bahçeli, tiyatro sanatçısı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Tekin Akmansoy'un herkese örnek olan sanatçı kişiliğiyle hatırlanacağını ifade etti.
MHP Genel Başkanı Bahçeli, tiyatro sanatçısı Tekin Akmansoy'un vefatı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bahçeli mesajında şöyle dedi:
"Türk tiyatrosunun duayen ve saygın isimlerinden birisi olan, üstelik ekranlarda canlandırdığı karakterlerle hafızalarda derin izler bırakan Sayın Tekin Akmansoy'un vefatından büyük bir üzüntü duydum. Meddah geleneğinin en önemli simalarından birisi olan Merhum Akmansoy, sahip olduğu müstesna özellikleriyle, sahnelerdeki ustalığı ve herkese örnek olacak sanatçı kişiliğiyle hatırlanacaktır. Bu duygularla Merhum Akmansoy'a Cenab-ı Allah'tan rahmet diliyor, ailesine, sevenlerine, tiyatro camiasına ve aziz milletimize başsağlığı dileklerimi iletiyorum."
(ZÇ-YHY-Y)

13.02.2013 14:41:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT